crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 178040

Časopis

Autori: Ban, Dubravka
Naslov: Linear independence of intertwining operators
( Linear independence of intertwining operators )
Izvornik: Journal of algebra (0021-8693) 271 (2004); 749-767
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: reductive groups; p-adic fields; intertwining operators; R-groups
( reductive groups; p-adic fields; intertwining operators; R-groups )
Sažetak:
In the paper is proved linear independance of some standard intertwining operators, which is then used to define R-groups for Aubert involutions of irreducible square integrable representations
Projekt / tema: 0037108
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Current Contents Connect (CCC)
Scopus
SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
Science Citation Index Expanded (SCI-EXP) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Google Scholar: Linear independence of intertwining operators



  Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4