crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 178048

Časopis

Autori: Ban, Dubravka; Jantzen, Chris
Naslov: The Langlands classification for non-connected p-adic groups II: Multiplicity one
( The Langlands classification for non-connected p-adic groups II: Multiplicity one )
Izvornik: Proceedings of the American Mathematical Society (0002-9939) 131 (2003); 3297-3304
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: non-connected reductive p-adic groups; Langlands classification
( non-connected reductive p-adic groups; Langlands classification )
Sažetak:
In an earlier paper, the authors extended the Langlands classification to the case of disconnected reductive groups. In the present article the authors prove the multiplicity one of the Langlands quotient in the standard module
Projekt / tema: 0037108
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Current Contents Connect (CCC)
Scopus
SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
Science Citation Index Expanded (SCI-EXP) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Google Scholar: The Langlands classification for non-connected p-adic groups II: Multiplicity one



  Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4