crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 397754

Časopis

Autori: Došlić, Tomislav
Naslov: On the existence of multiply-connected monolayered cyclofusenes with given parameters
( On the existence of multiply-connected monolayered cyclofusenes with given parameters )
Izvornik: Journal of mathematical chemistry (0259-9791) 43 (2008); 1422-1428
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: monolayered cyclofusene
( monolayered cyclofusene )
Sažetak:
For a given bipartite graph $G$ its skewness is defined as the difference between the sizes of its classes of bipartition. We show that a multiply-connected monolayered cyclofusene with $m \geq 2$ internal holes and skewness $k$ exists if and only if $0 \leq k \leq 2m-2$, thus settling in affirmative two conjectures raised in a recent paper by Karimi \it{; ; ; et al}; ; ; .
Projekt / tema: 177-0000000-0884, 037-0000000-2779
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Current Contents Connect (CCC)
Scopus
SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
Science Citation Index Expanded (SCI-EXP) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Google Scholar: On the existence of multiply-connected monolayered cyclofusenes with given parameters
Upisao u CROSBI: doslic@grad.hr (doslic@grad.hr), 1. Lip. 2009. u 16:57 sati



  Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4