crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 537310

Časopis

Autori: Ashrafi, Ali Reza; Došlić, Tomislav; Hamzeh, Asma
Naslov: Extremal graphs with respect to the Zagreb coindices
( Extremal graphs with respect to the Zagreb coindices )
Izvornik: MATCH : communications in mathematical and in computer chemistry (0340-6253) 65 (2011); 85-92
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: Zagreb coindex; Zagreb index; Unicyclic graph; Bicyclic graph; Triangle free graph; Series-parallel graph
( Zagreb coindex; Zagreb index; Unicyclic graph; Bicyclic graph; Triangle free graph; Series-parallel graph )
Sažetak:
Recently introduced Zagreb coindices are a generalization of classical Zagreb indices of graphs. In this paper we determine the extremal values of these new topological invariants over some special classes of graphs. The extremal graphs are also presented.
Projekt / tema: 037-0000000-2779, 177-0000000-0884
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Scopus
SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
Science Citation Index Expanded (SCI-EXP) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Časopis izlazi u samo elektroničkom izdanju: NE
Google Scholar: Extremal graphs with respect to the Zagreb coindices
Upisao u CROSBI: doslic@grad.hr (doslic@grad.hr), 11. Stu. 2011. u 11:59 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4