crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 559479

Časopis

Autori: Ori, Ottorino, Cataldo, Franco; Vukičević, Damir; Graovac, Ante
Naslov: Wiener Way to Dimensionality
( Wiener Way to Dimensionality )
Izvornik: Iranian journal of mathematical chemistry (2228-6489) 1 (2010); 5-15
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: wiener index; dimensionality
( wiener index; dimensionality )
Sažetak:
In this paper we discuss Wiener way to dimensionality
Projekt / tema: 177-0000000-0884, 037-0000000-2779, 098-0982929-2940
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Emerging Sources Citation Index (ESCI) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika,Kemija
URL cjelovitog teksta:
Časopis izlazi u samo elektroničkom izdanju: NE
Google Scholar: Wiener Way to Dimensionality
Upisao u CROSBI: vukicevi@pmfst.hr (vukicevi@pmfst.hr), 28. Stu. 2011. u 01:13 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4