crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 67038

Časopis

Autori: Ban, Dubravka
Naslov: Parabolic induction and Jacquet modules of representations of O(2n,F)
( Parabolic induction and Jacquet modules of representations of O(2n,F) )
Izvornik: Glasnik Matematicki 34(54) (1999); 147-185
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: orthogonal groups; p-adic fields; representations
( orthogonal groups; p-adic fields; representations )
Sažetak:
In the paper, the author describes the structure which have representations of p-adic even orthogonal groups over the representations of general linear groups
Projekt / tema: 037001
Izvorni jezik: eng
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Google Scholar: Parabolic induction and Jacquet modules of representations of O(2n,F)



  Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4