crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 703104

Časopis

Autori: Barić, Josipa; Nosheen, Ammara; Pečarić, Josip
Naslov: Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions
( Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions )
Izvornik: Proceedings of A. Razmadze Mathematical Institute (1512-0007) 165 (2014); 1-18
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: Hardy-Type Inequalities ; SuperQuadratic Functions ; Time Scales
( Hardy-Type Inequalities ; SuperQuadratic Functions ; Time Scales )
Sažetak:
In this paper we give extensions of Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions to arbitrary time scales.
Projekt / tema: 117-1170889-0888, 177-1170889-1287
Izvorni jezik: eng
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Google Scholar: Time scale Hardy-type inequalities with general kernel for superquadratic functions
Upisao u CROSBI: Josipa Barić (Josipa.Baric@fesb.hr), 1. Srp. 2014. u 11:13 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4