crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 708769

Časopis

Autori: Yarahmadi, Zahra; Moradi, Sirous; Došlić, Tomislav
Naslov: Eccentric connectivity index of graphs with subdivided edges
( Eccentric connectivity index of graphs with subdivided edges )
Izvornik: Electronic notes in discrete mathematics (1571-0653) 45 (2014); 167-176
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: Eccentric connectivity index; subdivision
( Eccentric connectivity index; subdivision )
Sažetak:
We consider four classes of graphs arising from a given graph via different types of edge subdivisions. We present explicit formulas expressing their eccentric connectivity index in terms of the eccentric connectivity index of the original graph and some auxiliary invariants.
Projekt / tema: 037-0000000-2779, 177-0000000-0884
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Scopus
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Časopis izlazi u samo elektroničkom izdanju: NE
Google Scholar: Eccentric connectivity index of graphs with subdivided edges
Upisao u CROSBI: Tomislav Došlić (doslic@grad.hr), 31. Srp. 2014. u 12:35 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4