crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 742414

Časopis

Autori: Došlić, Tomislav; Zubac, Ivana
Naslov: Saturation Number of Benzenoid Graphs
( Saturation Number of Benzenoid Graphs )
Izvornik: MATCH : communications in mathematical and in computer chemistry (0340-6253) 73 (2015); 491-500
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: saturation number; benzenoid graph
( saturation number; benzenoid graph )
Sažetak:
The saturation number of a graph is the cardinality of any smallest maximal matching in the graph. We present explicit results and tight asymptotic bounds on the saturation number of several classes of benzenoid graphs.
Projekt / tema: 037-0000000-2779, 177-0000000-0884
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Scopus
SCI-EXP, SSCI i/ili A&HCI
Science Citation Index Expanded (SCI-EXP) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
URL cjelovitog teksta:
Časopis izlazi u samo elektroničkom izdanju: NE
Google Scholar: Saturation Number of Benzenoid Graphs
Upisao u CROSBI: Tomislav Došlić (doslic@grad.hr), 17. Pro. 2014. u 18:05 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4