crta
Hrvatska znanstvena Sekcija img
bibliografija
3 gif
 Naslovna
 O projektu
 FAQ
 Kontakt
4 gif
Pregledavanje radova
Jednostavno pretraživanje
Napredno pretraživanje
Skupni podaci
Upis novih radova
Upute
Ispravci prijavljenih radova
Ostale bibliografije
Slični projekti
 Bibliografske baze podataka

Pregled bibliografske jedinice broj: 776813

Časopis

Autori: Azari, Mahdieh; Iranmanesh, Ali; Došlić, Tomislav
Naslov: Vertex-Weighted Wiener Polynomials of Subdivision-Related Graphs
( Vertex-Weighted Wiener Polynomials of Subdivision-Related Graphs )
Izvornik: Opuscula Mathematica (1232-9274) 36 (2016); 5-23
Vrsta rada: članak
Ključne riječi: Vertex-weighted Wiener numbers; vertex-weighted Wiener polynomials; subdivision graphs.
( Vertex-weighted Wiener numbers; vertex-weighted Wiener polynomials; subdivision graphs. )
Sažetak:
Singly and doubly vertex-weighted Wiener polynomials are generalizations of both vertex-weighted Wiener numbers and ordinary Wiener polynomial. In this paper, we show how the vertex-weighted Wiener polynomials of a graph change with subdivision operators, and apply our results to obtain vertex-weighted Wiener numbers.
Projekt / tema: 037-0000000-2779, 177-0000000-0884
Izvorni jezik: eng
Rad je indeksiran u
bazama podataka:
Scopus
Emerging Sources Citation Index (ESCI) (sastavni dio Web of Science Core Collectiona)
Kategorija: Znanstveni
Znanstvena područja:
Matematika
Broj citata:
Altmetric:
DOI: 10.7494/OpMath.2016.36.1.5
URL cjelovitog teksta:
Časopis izlazi u samo elektroničkom izdanju: NE
Google Scholar: Vertex-Weighted Wiener Polynomials of Subdivision-Related Graphs
Upisao u CROSBI: Tomislav Došlić (doslic@grad.hr), 21. Ruj. 2015. u 10:28 sati



Verzija za printanje   za tiskati


upomoc
foot_4